Casa Porto Bello

  • 2 soveværelser
  • 3 badeværelser

Casa Porto Bello er feriehus med en swimmingpool beliggende i Downtown Cancun område i Cancún. 10 minutters kørsel fører til Andrés Quintana Roo Stadion og Cancun Culture Center er kun 15 minutters kørsel derfra.

Villaen har også et fuldt udstyret køkken køkken og 3 badeværelser. Gæsterne vil nyde haven udsigt fra værelset. Stedet har 3 soveværelser.

Villaen er en indkvartering i Cancún, som ligger ikke langt fra Playa Coral Cancun. Pachamama Restaurante og Maku Poke Stop kan nås på 17 minutters gågang derfra. Du kan komme til Escénica-tårnet om få minutter i bil.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Casa Porto Bello Cancún
Porto Bello House
pris kun for mobil

Porto Bello House

94 m fra overnatningsstedet
Casa Con Encanto Y Arte -New Management
pris kun for mobil

Casa Con Encanto Y Arte -New Management

10
Enestående 0 anmeldelser
327 m fra overnatningsstedet
USD 90 USD 81
pr. nat
En El Mar Hay Una Casita
pris kun for mobil

En El Mar Hay Una Casita

457 m fra overnatningsstedet
USD 357 USD 321
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Cancun Lufthavn
    16 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:00
    Udtjekning: fra 08:00 indtil 11:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Kan vi parkere vores bil i nærheden af Casa Porto Bello?
      Ja, der er en gratis privat parkeringsplads til rådighed for gæsterne i Casa Porto Bello.
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Casa Porto Bello?
      Gæster på Casa Porto Bello skal tjekke ind senest 23:00 og tjekke ud senest 11:00.
    • Hvilke restauranter ligger tæt på Casa Porto Bello?
      Restauranter i nærheden af Casa Porto Bello omfatter Carnitas Don Vasco og Maku Poke Stop.
    • Er der en pool på Casa Porto Bello?
      Ja, gæsterne på Casa Porto Bello kan nyde en swimmingpool stedet.
    • Er kæledyr tilladt i den feriehus?
      Ja, kæledyr er typisk tilladt på den feriehus, men det er bedst at ringe i forvejen for at få det bekræftet.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Cancun Lufthavn
    16 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Casa Porto Bello Cancún

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk